Стільниковий мобільний номер телефону оператора Интертелеком

 0941324496
+380941324496


Гена
Мне сегодняшний позвонили сказали интрнет магазин барахолка киев хотять купить у меня товар но нужно подехать до банкомата и подписать какойто чек для их форми об оплати товара.А потом спрашивают какой у вас остаток на счете когда отказался говорить начали материться.
Андрей
звонят предлагая у вас купить товар - по итогу разводят предлагая провести вам манипуляции с банкоматом под их инструктажем

Комментарі
Мапа сайту
Останній запит : телефоный справочник приморсокого края

Адміністрація проекту «Хто Дзвонив?» Не поділяє думку, опубліковане в коментарях до номерів телефонів, і не несе за них відповідальності. Ми не несемо відповідальність за достовірність змісту інформації в коментарях до телефонних номерів, якість товарів і послуг, що надаються. Інформація розміщується на сайті особисто відвідувачами під їх персональну відповідальність і може бути видалена на обґрунтовану вимогу власника телефону в разі явного спаму або підриву ділової репутації. Ми не здійснюємо збір та поширення персональних даних або інформації, пов'язаних з даними, розміщеними відвідувачами. Всі коментарі, що надсилаються відвідувачами, проходять автоматичне модерування на відповідність Правилам, а також пост-модерування.